salon masażu harmonia

O salonie

 

Misja

Nazwa firmy nie jest przypadkowa i misja firmy ściśle się z nią łączy. Harmonia stara się pomagać innym ludziom osiągnąć równowagę na wszystkich poziomach ciała, duszy i umysłu. Wierzymy, że holistyczne podejście do człowieka to klucz. Jesteśmy przekonani o konieczności traktowania człowieka jako całości, jako systemu ściśle powiązanych ze sobą narządów, które wzajemnie wpływają na swoje funkcjonowanie. Na system składa się nie tylko nasze ciało, ale i psychika, stan emocjonalny. Naszym celem powinna być pełna równowaga pomiędzy tymi częściami składowymi, dlatego to tak ważne, aby nie tylko odżywiać się zdrowo, ale i unikać stresu oraz akceptować siebie.

Oprócz harmonii dajemy naturę, a wszystko to w ekologiczny sposób, z pozytywną energią  i szacunkiem do zwierząt.

Salon Masażu Harmonia powstał z pasji do masażu, holistycznego podejścia do życia, świadomości jak ważne są emocje, jaką wartość ma natura i jakie znaczenie ma miłość do zwierząt. Powyższe fundamenty powodują, iż stosujemy jedynie naturalne kosmetyki, które nie są testowane na zwierzętach, wykorzystujemy w codziennej pracy materiały ekologiczne (papier do drukarki, koperty, część papierów ozdobnych, część wstążek i sznurków, dekoracje, część materiałów jednorazowych i higienicznych).

Ogólna wizja firmy

Chcemy być prężnie działającym organizmem, w którym na różnych poziomach i różnymi metodami osiąga się równowagę.

Pracownicy: Chcemy mieć w gronie ludzi z pasją do tego, czym zajmują się zawodowo oraz, którzy inspirują się wzajemnie. Pragniemy, aby wartości naszej firmy były zbieżne z wartościami osób tworzących Harmonię, tak byśmy razem tworzyli jedną, spójną całość.

Klienci: Chcemy budować z nimi trwałe relacje tak by czuli się szczęśliwi i zaopiekowani.

Partnerzy: Chcemy współpracować z najlepszymi specjalistami w danej dziedzinie i utrzymywać z nimi wartościowe relacje.

Usługi: Chcemy oferować coraz więcej usług wysokiej jakości, które zaspokoją potrzeby naszych klientów.

 Planeta: Chcemy być firmą, która jest świadoma i odpowiedzialna za środowisko naszej planety. Pragniemy pomagać ją naprawiać poprzez zupełnie błahe działania i większe inicjatywy.

Referencje

Technik masażystaTerapia i masaż kobiet w ciąży 1/2Terapia i masaż kobiet w ciąży 2/2Kwalifikacje zawodowe 1/2Kwalifikacje zawodowe 2/2