salon masażu harmonia

Rytuał Kawowe Pobudzenie (peeling + masaż)

Kawowy rytuał masażu ciała z peelingiem w Salonie masażu Harmonia w Toruniu

Kawa od wieków znana jest ze swojego dobroczynnego wpływu na psychikę. Poprawia samopoczucie, działa pobudzająco i orzeźwiająco.

Twoje ciało z zapachem i energią kawy przez cały dzień.

Najważniejszym, jak i najbardziej znanym składnikiem kawy jest kofeina, która ożywia umysł i poprawia mikrokrążenie w komórkach. Kawa zawiera również nieocenione związki takie jak kwas kawowy i kwas chinowy. Są to bardzo silne antyutleniacze, dzięki którym odczuwamy moc oczyszczania, jak i zapobiegania stresowi oksydacyjnemu.

Zabieg na bazie kawy zapobiega również nadmiernemu gromadzeniu się tłuszczów w komórkach. Ciało będzie w lepszej formie, odświeżone i oczyszczone z toksyn. Dusza natomiast zrelaksowana i ukojona jakże przyjemnym zapachem kawy.

Rytuał rozpoczynamy od kawowego peelingu całego ciała, na bazie drobno zmielonej kawy i kryształków cukru połączonych naturalnym olejem ze słodkich migdałów. Peeling oczyszcza powierzchnię skóry z martwego naskórka oraz poprawiają jej mikrokrążenie. Po jego użyciu skóra stanie się gładka, natłuszczona i elastyczna. Następnym krokiem naszego pobudzenia jest relaksujący masaż ciała olejami.

Efekty zabiegu to ujędrniona i elastyczna skóra, relaks i pozytywna energia na cały dzień.

Korzyści, jakie przyniesie Tobie zabieg:

  • ciało nabierze efektu ujędrnienia
  • skóra zostanie oczyszczona i odżywiona
  • cera w dotyku będzie delikatna i aksamitna
  • nastąpi redukcja napięcia i stresu - wprowadzenie w głęboki relaks i odprężenie
  • wspaniały aromat kawy pozostanie z Tobą na dłużej

Przeciwskazania do masażu takie jak przy masażu klasycznym.

Czas trwania: 
90 min.
Cena: 
350,00 zł