salon masażu harmonia

Japoński rytuał masażu twarzy

Relaksacyjny japoński rytuał masażu twarzy w salonie masażu Harmonia w Toruniu

Japońska technika masażu twarzy jest poparta wieloletnią tradycją oraz wiedzą dalekowschodnich mistrzów. Pozytywnie wpływa zarówno na wygląd - działanie liftingujące jak i na dobre samopoczucie.  Świetnie radzi sobie z likwidacją stresu. Nie jest to, tylko masaż twarzy, szyi, dekoltu czy karku, ale to masaż, którym silnie wpływamy na cały organizm poprzez pracę na punktach akupresurowych. Stymulując te punkty, wpływamy na narządy wewnętrzne, poprawiając ich funkcjonowanie. W konsekwencji polepsza się stan zdrowia, samopoczucie, a także następuje pobudzenie energii życiowej.

Rytuał składa się z IV etapów. Każdy z nich jest niezwykle ważny i  żadnego nie można pominąć.

I etap – oczyszczająco-pielęgnacyjny. Bardzo ważną rolę w tej fazie odgrywa dokładny demakijaż oraz odpowiednie przygotowanie tkanek do pozostałych etapów.

II etap – oczyszczająco – detoksykujący. Dzięki drenażowi zastosowanemu w tym etapie następuje usuwanie toksyn, obrzęków, cieni oraz worków pod oczami. Jest to głębsze oczyszczenie, gdyż pracujemy na mniejszych i większych naczyniach limfatycznych w obrębie twarzy, głowy i szyi. 

III etap - liftingujący. W tej części zabiegu skupiamy się na naturalnym liftingu poprzez zastosowanie odpowiednich technik masażu. Stymulujemy pracę naszych tkanek, organizmu, dzięki czemu poprawiamy elastyczność twarzy oraz wygładzamy ją.  Koncentrujemy się się na newralgicznych miejscach.

IV etap – energetyzujący. W fazie IV pracujemy na punktach akupresurowych, które pojawiają się podczas całego rytuału, ale to w tej części poswięca się im należytą uwagę.

 

Ceremoniał ten łączy różne techniki masażu przy zastosowaniu odpowiednio dobranych, naturalnych kosmetyków.

Japoński rytuał masażu twarzy to rytuał piękna, młodości i relaksu.

 

Efekty :

•Skóra staje się promienna, natleniona i odżywiona,

•Zmarszczki zostają wygładzone,

•Owal twarzy zostaje wymodelowany,

•Toksyny zostają usunięte z twarzy poprzez drenaż,

•Mięśnie twarzy są uelastycznione (masaż jako forma ćwiczeń dla mięśni twarzy),

•Rozluźnienie napięcia mięśniowego we wszystkich obszarach objętych masażem,

•Głęboki relaks ,

•Dobre samopoczucie i energetyzacja.

Uwaga, podczas masażu wykonywany jest pełny demakijaż twarzy.

Podczas rytuału następuje otłuszczenie części włosów znajdujących się najbliżej twarzy oraz szyi  i karku.

Rytuał nawet jako pojedynczy zabieg jest bardzo przyjemny i pozytywnie wpływa na wygląd i samopoczucie. Jednakże, aby uzyskać właściwe i utrzymujące się efekty liftingujące potrzebne są serie zabiegów.

 

Czas trwania: 
ok 90 min.
Cena: 
210,00 zł