salon masażu harmonia

Małymi krokami do zmian...

Data publikacji: 
06/10/2019

Zeszłej jesieni zaczęliśmy małym remontem wprowadzać zmiany w naszym salonie. Te zmiany cały czas się zadziewają, jedne szybciej inne wolniej, ale pomału się dzieją. Tej jesieni wkraczamy w kolejne etapy zmian. Niektóre będą bardzo szybko widoczne inne dopiero po czasie. Część z tych rzeczy robimy sami dzięki naszej pomysłowości lub sami ukończywszy jakiś warsztat/kurs dający nam pewne umiejętności i wiedzę, a do jeszcze innych potrzebujemy pomocy osób trzecich. Salon będzie się pomału przeobrażać, rozkwitać w różnych sferach. Mamy nadzieję, że będziecie z nami podczas tych zmian i będziemy mogli się razem z nich cieszyć. Jeśli macie jakieś sugestie czego waszym zdaniem brakuje lub mogłoby być/wyglądać lepiej piszcie.

Bez zmian zostaje to, co zawsze było dla nas ważne, czyli pomoc, ekologia, natura, zdrowie, równowaga, emocje, ludzie i zwierzęta.

 

Jedną z pierwszych zmian, którą już pewnie część z was zauważyła, jest to, że lekko zmienił się nam salon kosmetyczny, z którym współdzielimy część naszej przestrzeni. Teraz jest to Fuksja Gabinet Piękna, który to przygotował dla naszych klientów 20% rabat na pierwszą wizytę.

 

Kolejną zmianą będzie zmiana w cenniku. O czym od jakiegoś czasu już zapowiadaliśmy, że zaszła taka potrzeba. Od poniedziałku 14 października będą już inne ceny naszych usług. Pierwszy tydzień jest tygodniem oswajania się z cenami i będziemy w tej sprawie bardziej elastyczni. Osoby, które są, już umówione na przyszły tydzień będą mogły ostatni raz opłacić usługi po starej cenie. Oczywiście nasi stali klienci otrzymają jak zawsze odpowiednią zniżkę.

"Sami musimy stać się zmianą, do której dążymy w świecie"

Mahatma Gandhi

 

"Gdziekolwiek się teraz znajdujesz, to dobre miejsce, aby zacząć. Wysiłek, który zainwestujesz dzisiaj, będzie się liczył jutro."

Andrew Matthews